+90 (312) 397 7526 info@atsgrup.com.tr

Hakkımızda

ATS Grup, 1996 yılında endüstriyel otomasyon alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu tarihten bu yana, uzman kadrosu ile her zaman ilklere imza atmış, dalında öncü olmuş, geldiği hiçbir noktayı yeterli görmemiştir. Deneyimlerini sürekli olarak en son yeniliklerle bütünleştirerek her zaman güncel kalmayı başarmıştır. Bu çizgide kazançlarını daha çağdaş, daha profesyonel hizmet için yatırıma dönüştürmüştür.

Yerli ve öz AR-GE faaliyetleri ve gücüyle elektronik alanında ülkemizde ve uluslararası platformlarda çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamıştır. “Kritik Güvenlik” seviyesinde olan çok sayıda sistemin kurulumu, yönetimi ve geliştirilmesi projelerinde başarıyla yer almıştır.

Güven, destek, çözüm ilkeleri ile sürdürdüğü ticari anlayış içerisinde kendisine duyulan güveni asla boşa çıkarmamıştır. Sistemli çalışma anlayışı ile gereksinimlerin analizinden projelendirilmesine, donanım ve yazılım tasarımından, üretim ve montajına kadar her aşamasında çözümler üretmektedir. Özenle geliştirmiş olduğu ürünleri uluslararası standart ve kriterleri sağlamış olarak sektöre sunmaktadır.